Різографічний друк

Різографічний друк (від назви фірми-винахідника Riso) — найоперативніший спосіб цифрового виготовлення друкарської продукції. В цієї технології якість не найкращий показник — проте низька ціна і висока швидкість друку вражаючі. Перший відбиток виходить з машини вже через 25 секунд!

Друкарська машина: Riso
Максимальний формат: А3 (290x420 мм)
Роздільча здатність: 400 dpi
Продуктивність: 60-130 А3/хв

Ця цифрова система друку, робота якої базується на використанні методу трафаретного друку фарбою.

Використовується як високопродуктивний мережевий принтер і копіювальний апарат для друку паперової продукції середніх тиражів — від 100 до 5 000 відбитків з однієї майстер-плівки. Швидкість друку — 60-130 копій на хвилину. Таким чином, різограф займає проміжне місце між високопродуктивними офсетними машинами і звичайними копіювальними апаратами.

Для друку може використовуватись папір форматів А4, B4 та A3 різної щільності: від газетного (40 г/м2) до тонкого картону (210 г/м2). Проте фарба на водяно-гліцериновій основі, яка використовується, не дозволяє друкувати на крейдованому папері. Якість друку різографа визначається роздільною здатністю друку, яка досягає 400 точок на дюйм.

Різографічний друк використовується для швидкого тиражування в одну або декілька фарб простої малобюджетної поліграфічної продукції.

Види продукції:
  • нескладні афіші
  • оголошення купівлі/продажу
  • бланки
  • листівки
  • флаєри
  • анкети опитувань тощо

Можливий друк додатковими, крім чорного, кольорами: червоним, зеленим, синім.

Ціни приведені без вартості паперу.

Калькулятор замовлення

тип друку

матеріал

тираж

формат

формат, мм


орієнтовна ціна грн

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×