Сайт запущено в тестовому режимі!
Корзина
Загальна ціна: 0
До корзини
Надіслати
Офсетний друк

Офсетний друк — найпоширеніший тип друку рекламної та іншої поліграфічної продукції. Цей тип друку об'єднує у собі якість та доступність, у порівнянні з іншими видами, а також швидкість при великих тиражах.

Значним плюсом офсетного друку є необмеженість оригінал макетування, що дозволяє втілити у життя практично будь-який задум дизайнера (клієнта). Незначним мінусом офсетного друку можна вважати — неможливість економічно вигідного друку малих тиражів, наприклад 500 візиток вигідніше надрукувати цифровим методом (оперативна поліграфія).

Основними перевагами офсетного друку є:

Висока якість передачі кольорів

— в порівнянні з іншими типами друку офсетний опереджає усіх своєю яскравістю та можливістю друку не тільки в стандантних кольорових профілях (CMYK) але й застосуванням додаткових кольорів з різноманітних палітр. Також можливий друк не тільки на звичних нам, картоні та папері, але й на поліетилені, пластику тощо.

Масштабні тиражі у незначні строки

— при тиражі в більш ніж 10000шт. офсетний друк стає королем, оскільки швидкість для нього основний “коник”, який став його візитною карткою.

Чим більше замовляєш, тим менше платиш

— так це про офсетний друк, оскільки з кожним відбитком вартість розхідних матеріалів, які потрібні на додрукарську підготовку зменшують свою вартість, бо множаться на кількість надрукованого матеріііалу.