Сайт запущено в тестовому режимі!
Корзина
Загальна ціна: 0
До корзини
Надіслати
Оперативна поліграфія

Миттєвий друк (цифровий друк) - це швидкісне виробництво друкованої продукції. Точніше, це правильний спосіб отримати матеріали найвищої якості в найкоротші терміни та за найнижчих витрат. Виявляється, основні переваги цього типу друку-швидкість, якість та доступність. Зазвичай час виготовлення становить від 3 до 24 годин.

Найпопулярніший і найнеобхідніший напрямок оперативного друку-це малоформатний повнокольоровий рекламний друк: візитки, брошури, листівки тощо ...

Цифровий друк дозволяє отримати масу переваг, головні серед них:

Створення пробного відбитка

Перед друком замовлення можна роздрукувати пробну версію, щоб побачити копію майбутнього продукту, що неможливо за допомогою методу офсетного друку. Цифровий друк не вимагає попереднього друку, він вимагає часу і певних витрат. Пробний друк може оцінити якість майбутнього тиражу, тим самим створюючи загальне враження про друковану продукцію. Якщо цей параметр не відповідає вашим очікуванням, його можна змінити перед друком.

Швидкість

Скоротіть процеси підготовки та прямого друку та мінімізуйте невиробничі витрати часу. Якість друку: частина тонера під час створення кольорів на зображенні контролюється комп’ютером. Точне поєднання кольорів дозволяє уникнути накладання кольорів, щоб приховати дефекти. Цей атрибут унікальний для цього типу друку. Ця якість особливо необхідна при друкуванні документів, що містять професійні фотографії художніх творів або природних об’єктів.

Персоніфікація

Цифровий друк дозволяє персоналізувати дані та вводити цифри. Ці коригування можна вносити щоразу, коли друкується кожен виданий примірник. Це також неможливо для офсетного друку.