Сайт запущено в тестовому режимі!
Корзина
Загальна ціна: 0
До корзини
Надіслати
Лазерна і фрезерна порізка

Фрезерування оргскла дозволяє створювати вироби унікальних розмірів. Це особливо актуально для організацій (осіб), які займаються виробництвом декору, логотипів, товарних знаків і рекламних вивісок. У нас ви можете не тільки замовити, але і купити готові вироби з акрилу: годинники та безліч інших сувенірів.

Лазерна різка полістиролу й акрилу також застосовується у виробництві рекламної продукції та POS-матеріалів: підставок для біжутерії, різноманітних девайсів, серветниць та інших виробів.

Плотерна порізка
МатеріалиВартість порізки
Друкована продукція2-3 грн/метр
Кольоровий Оракал70 грн/метр
Білий, прозорий Оракал70 грн/метр
Самоклейка20-30 грн/метр
Рітрама25 грн/метр
Лазерна порізка
МатеріалиВартість порізки
Акрил або фанера (10 м. <)16 грн/метр
Акрил або фанера (> 10 м.)15 грн/метр
Акрил або фанера (> 20 м.)12 грн/метр
Акрил або фанера (> 50 м.)10 грн/метр
Акрил або фанера (> 100 м.)8 грн/метр
Фрезерна порізка ПВХ та композиту — 35 грн/метр

Сфокусований лазерний промінь, спрямований на заготовку, плавить і випаровує матеріал строго за заданою траєкторією. В результаті ви отримуєте нарізані заготовки з тонкими й акуратними швами. Також можлива лазерна різка акрилу для виробів з торцевим підсвічуванням. Для цього матеріал після порізки лазером ще гравіюється.

Різка акрилу на верстатах з ЧПУ із використанням лазеру відбувається швидше, ніж процес фрезерування. Це обумовлено особливостями цих двох систем обробки матеріалу. Лазерний промінь безконтактно розрізає виріб, найчастіше його використовують для тонкої листової порізки, а фрезерування – це процес свердління матеріалу з застосуванням різних насадок для фрезера.